درباره اطلس چمن

منت خدای را عزوجل که توان داد تا آغاز کنیم ، آغازی را که در آن به رشد و توسعه روز افزون باور داریم، باور به راهی که سازندگی و خدمت از اهداف اصلی آنند و سرمستی بسیار از این رو که گامی می توانیم برداریم در راه تعالی مردمان این مرز و بوم.

امروزه پیشرفتهای علمی و تکنولوژی جوامع را به سویی می برند که تا حد امکان رفاه بیشتری را برای انسانها به ارمغان آوردند و از سختی های زندگی کاسته تا انسانها قادر باشند در فضایی امن تر با آسایش بیشتر به امور زندگی ، کار، تفریح ، ورزش ، تجارت و … بپردازند.

با توجه به این مهم و در همین راستا شرکتی را بنیان نهادیم تا بتوانیم خدمتی عرضه کنیم که هم در آن آسایش و رفاه مردم هست و هم رضای خدا و هم خشنودی ما از اینکه بتوانیم این دوکار بسیار مهم را با هم و در کنار هم انجام دهیم و چه بسا منتی است بر سر ما که بتوانیم ایران عزیزمان را به سوی آرمانهایش و فردا هایی بهترو مدرن تر رهنمون گردانیم.

انواع محصولات چمن مصنوعی از قبیل لایه ژیوتکستایل – چسب هنکل آلمان – سیلیس و گرانول با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت را میتوانید از شرکت اطلس چمن خرید کنید. شرکت اطلس چمن متنوع ترین چمن مصنوعی روز دنیا وقیمت های غیر قابل رقابت با استاندارد های بین اللملی و تحت لیسانس اروپا را در خرید چمن مصنوعی به شما ارایه می دهد.

باشد که دعای شما خوبان باعث تداوم این خدمت هر چند ناچیز از سوی ما باشد.

تگ ها

آدرس

آدرس:
قزوین خیابان فردوسی شمالی کوچه شهید معصومی ساختمان خاتم طبقه دوم
تلفن:
33373971(028)
همراه:
09127806471  09127887906
Website:
www.atlaschaman.com
Email:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ماموریت اطلس چمن

شرکت اطلس چمن مجری طرح های چمن مصنوعی در سراسر کشور
انواع محصولات : ۱- چمن مصنوعی گلف
۲- چمن مصنوعی تنیس
۳- چمن مصنوعی هاکی
۴- کف پوش دومیدانی
۵- چمن مصنوعی فوتبالی
۶- چمن مصنوعی فوتسال
۷- چمن مصنوعی راگبی
۸- کفپوش مهدکودک تاتامی

شرکت اطلس چمن محصولات خود را از جمله متنوع ترین چمن مصنوعی روز دنیا وقیمت های غیر قابل رقابت با استاندارد های بین المللی و تحت لیسانس اروپا را به شما ارایه می دهد
.

با ما در ارتباط باشید